Kültür Yayıncılık Öğretmen İçerik Portalı

Hakkımızda

Hakkımızda;

 Kültür Yayıncılık olarak 1979’dan beri sınavlara hazırlanan öğrencilerin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu birikim ve heyecanla hazırlamış olduğumuz yayınlarımızı, modern öğrenme argümanlarını kullanarak her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

 

 Yaygın ağı, güçlü kadrosu ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile ilerlemesini sürdüren Kültür Yayıncılık kaliteli ve kapsamlı dokümanlarını öğrencilerinin hizmetine sunmaktadır. Özellikle öğrencilerine sağladığı yeniliklerle öne çıkan kurumumuz, 1999 yılında hazırladığı "Kültür Digital" projesi ile Türkiye'de Üniversite hazırlık alanında bir ilki gerçekleştirmiştir.Şu an ise dijiogretmen.com teknoloji sitesi üzerinden dijital kütüphane öğretmene özel sunum destekli dijital kitaplara,mobil kütüphane,anlık değerlendirme yapabileceği diji optik’e soru havuzunu ve birçok yeniliğe ulaşabilirsiniz.www.dijiogrenci.com teknoloji sitesi üzerinden ise yüz binlerce sunumun akıllı tahtada çözüm videolarına ulaşabilirsiniz.

Gerek İstanbul halkının, gerekse bütün Türkiye'nin güvenini kazanan Kültür Yayıncılık kurumsal kimliğini daha profesyonel bir çerçeveye getirmiştir. Müşterilerine farklılıkları yaşatmak amacıyla özverili çalışanları sayesinde tüm şehirlerde perakende zincirine yöneldi. Yayın grubu, internet satış mağazası ve Türkiye genelinde 300’un üzerinde bayisiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Yayınlarımızın ana grupları aşağıdaki gibidir.

 

  • Lise grubu yayınları
  • Ortaokul grubu yayınları
  • İlkokul grubu yayınları
  • Okul Öncesi grubu yayınları

 

 

KÜLYAY YAYINCILIK A.Ş.

Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Santral Çıkmazı No:4/1 Bakırköy – İstanbul

Tel: 0212 572 19 70 - Faks: 0212 571 62 79

KÜLTÜR YAYINCILIK

İncirli Cad. No: 27 Bakırköy - İSTANBUL
Telefon : 0 [ 212 ] 572 19 70

e-Posta : iletisim@dijiogretmen.com
© 2016 Kültür Yayıncılık. Tüm hakkı saklıdır